Svitavy

E-mail: svitavy@usmevmamy.cz
FB skupina: Zkrocená poporodní deprese Svitavy

Drahé ženy,
víme, jak těžké umí být období mateřství a proto, pokud jste v situaci, kdy řešíte potíže, není vám dobře, cítíte se na všechno samy, tak nějak to na vás padá a je toho moc, nebo pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se nám ozvat. Nemusíte na to být samy, jsme tu pro Vás!

Máte možnost kontaktovat, kteroukoliv z nás podle vašich sympatií, nebo Vám nabídneme konzultantku, která bude pro Vás a Vaši situaci nejvhodnější.

Váš tým Úsměv mámy, Pardubický kraj.

Stanislava Hurtová
Hlavní koordinátorka

Milé maminky,
věnuji se laktačnímu a nosícímu poradenství v přirozeném duchu instinktů ženského těla a reflexů miminka. Jsem maminkou dvouletého chlapce, se kterým jsme si prošli těžkým začátkem, díky kterému jsem dostala zcela jiný pohled na toto období, než jak je běžně prezentováno. Zajímám se o ženská témata, kontaktní rodičovství a vztahy a komunikaci mezi rodiči a dítětem.
Věřím, že si každá žena, bez ohledu na překážky které do života dostává, zaslouží náležitou péči, podporu, empatii a spokojenost. V Úsměvu mámy chceme společně otevírat bolavá témata, se kterými se ženy setkávají a společně najít odbornou pomoc, sdílení a podporu.
Budu moc ráda, když mé zkušenosti a naše aktivita přinesou úsměv do života i dalším maminkám. Na Vás totiž záleží!

Petra Snohová
konzultantka

Milé maminky,
můj život je úzce spjatý se Svitavami, kde jsem vystudovala střední školu, krátce pracovala, vdala se a narodila se mi zde i dcerka. Vysokoškolské vzdělání jsem absolvovala v Olomouci. Profesí jsem sociální pracovník. V soukromí je mou velkou zálibou tanec.
V Úsměvu mámy chci podpořit maminky, které bojovaly nebo bojují s poporodními psychickými obtížemi, aby se nebály říci si o pomoc. Mateřství je sice jedno z nejkrásnějších životních období, ale občas přicházejí chvíle, kdy je toho na nás, mámy, moc. A proto je dobré nebýt na to samy.

Markéta Verbíková
konzultantka

Milé maminky,
jsem dula, laktační poradkyně a hlavně máma.
Ač je neustálé sebevzdělávání v různých aspektech péče o ženu spíše mým koníčkem než povinností, stále platí, že empatie, podpora a respekt k ženě jsou hodnoty, které se ze studií vyčíst nedají.
Považuji se za průvodkyni ženy těhotenstvím, porodem a následným obdobím seznamování s jejím miminkem. Podpořit a moci se opřít o pevný bod v průběhu tohoto transformačního úseku v životě ženy, je cílem, na kterém si zakládám.
Být mamou je bezesporu jednou z nejpřevratnějších okamžiků v životě ženy. Tlak na to, abychom byly úžasné mámy, skvělé milenky a rozdávaly úsměvy spolu se spokojenými miminky, je nadměrný. Už dávno jsme opustili komunity, ve kterých byla starost o novopečené mámy každodenním rituálem.
Jsem tady pro Vás.

Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020