Agel

Mateřství je krásné, ale obzvláště v začátcích může přinést i těžké chvíle.

Po vyplnění formuláře níže se vám do 24 hodin v rámci pracovních dní telefonicky ozve koordinátorka Úsměvu mámy a probere s vámi, co vás trápí. K ničemu se nezavazujete, o využití služeb a pomoci se rozhodnete až po rozhovoru s námi.

Rychlou pomoc a péči Úsměvu mámy pro vás zajistila vaše porodnice AGEL zdarma

Naše koordinátorky

Bc. Kateřina Stanovská, DiS.
Ostrava-Vítkovice a Nový Jičín

Milé maminky, začátky mateřství mohou být často jiné, než byla naše očekávání. Sama jsem po porodu dcery, později i syna poznala, jak rychle se čerstvá maminka může dostat do psychické nepohody. S poporodní depresí jsem tehdy bojovala zbytečně sama, protože jsem neznala Úsměv mámy. Nebojte se říct si o pomoc.

Bc. Barbora Mikyska, DiS.
Prostějov, Přerov, Šternberk

Milé ženy, jmenuji se Barbora a jsem budoucí psycholožka a psychoterapeutka, především jsem ale máma, která na základě vlastních zkušeností, dosaženého vzdělání a vnitřního přesvědčení, s pochopením a laskavostí pomáhá ostatním ženám ve chvílích, kdy se mohou cítit samy v sobě ztracené. Moc dobře vím, že období mateřství je období velkých změn a výzev a každá z nás jej může vnímat a prožívat s jinými emocemi. Taky vím, jak moc pomáhá, když můžeme svá trápení a smutky sdílet s někým, kdo nás za ně neodsoudí a nebude nám dávat rady na to, jak být „dokonalá“ máma. V případě, že se na mě obrátíte, získáte prostor, kde se nebudete muset stydět za své pocity a kde budete moci vyjádřit všechno, co Vás trápí. Věřím totiž, že sdílené potíže jsou minimálně poloviční a že společnou prací dokážeme najít cestu zpět k Vašemu já – k takovému, které byste si přála potkávat ráno v zrcadle, a přitom se na něj usmívat!

Kontaktní formulář

Před odesláním formuláře si prosím přečtěte informovaný souhlas a potvrďte jej ve formuláři níže.

Personál porodnic školí:

Mgr. Kamila Jankesová
lektorka

Jmenuji se Kamila a v Úsměvu mámy působím od ledna roku 2022 jako peer konzultantka a lektorka kurzů pro laickou i odbornou veřejnost v rámci témat psychika v mateřství. Tato osvětová činnost mě velmi baví a ráda odškolím témata mateřské psychiky ať už v rámci předporodního kurzu pro maminky nebo v rámci vzdělávání odborníků (laktační poradkyně, porodní asistentky, sestřičky na gynekologii, lékaře), a to jak prezenčně, tak online. Již teď se těším na školení u Vás 🙂

Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020