Podpořte nás

V roce 2020 se nám povedlo rozjet první větší projekt, na který jsme získali finance z Evropského sociálního fondu, stále ale platí, že většinu aktivit děláme dobrovolně. Přibývající objem práce značí, že má naše činnost smysl, ale zároveň nám už občas docházejí síly, protože maminek, které se na nás obracejí, je čím dál víc. Co nás tak v tuto chvíli nejvíc pálí, je nedostatek financí, abychom mohli svou činnost ukotvit a věnovat se jí soustavně a v klidu dál. Že je potřeba, víme jistě.

Finance potřebujeme k:

  • zaplacení prostorů a lidí, kteří se věnují přímé podpoře maminek,
  • financování osvětových kampaní, preventivních a vzdělávacích akcí,
  • zaplacení lidí, kteří se snaží prosadit lepší péči o maminky, ale i těch, kteří se starají o to, aby organizace fungovala. Bez nich se totiž žádná organizace neobejde.

Podpořte Úsměv mámy finančně

Nejjednodušší způsob je přes portál darujme.cz

Nebráníme se ani větším finančním obnosům (kdo by se taky bránil :)), na kterých se s vámi rádi domluvíme individuálně.

 

Podpořte finančně pokračování pražského centra

Úsměv mámy otevřel v květnu 2020 první centrum, které podporuje maminky, u nichž se objeví psychické obtíže. Je to náš největší projekt, ale finance máme pouze do května 2021. Pomůžete nám udžet centrum i dál?

 

Podpořte Úsměv mámy, když nakupujete

Nezaplatíte ani korunu navíc, nás ale podpoříte. Nakupujte on-line přes portál givt.cz a vyberte si jako svou organizaci Úsměv mámy. Část vašich utracených peněz tak poputuje k nám.

Podpořte Úsměv mámy svými kontakty

Podpořili nás:

Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020