Načítám Akce

« Všechny Akce

Seminář Příroda jako zdroj duševní rovnováhy | Praha 3

23 června @ 10:00 - 11:30

Jak využít a posílit léčivou sílu přírody?

Dotkneme se spolu krátce teorie, jaký vliv má příroda na naše duševní zdraví, co o tom říkají nejnovější výzkumy a kolik času v přírodě je třeba trávit, aby to mělo význam.

Vyzkoušíme i pár jednoduchých technik, díky kterým můžeme přirozenou moc přírody ještě prohloubit.

Odnesete si praktické nástroje, jak obohatit svou procházku o posílení pocitu vděčnosti, umění zpomalit a být vědomě v okamžiku.


Seminářem vás provede: Hana Řeřábková – lektorka preventivního programu, koučka, peer konzultantka


JAK TAKOVÁ AKCE V NAŠEM CENTRU PROBÍHÁ?

Akce pořádáme v příjemných prostorech Centra Úsměv mámy na Praze 3.

  • Délka semináře je přibližně 90 minut.
  • Na místě vám rády uvaříme kávu/čaj.
  • Vstup zdarma.
  • Máme i krásný dětský koutek, takže děti bez obav vezměte s sebou.
  • Vstup do centra je bezbariérový.

Na akci se prosím registrujte přes formulář níže. Kapacita akce je omezená.

V případě zrušení vaší účasti nebo jakýchkoliv dotazů pište na e-mail hanka@skritek-pohadka.cz

Podrobnosti

  • Datum: 23 června
  • Čas:
    10:00 - 11:30
  • Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání