Seminář Příroda jako zdroj duševní rovnováhy | Praha 3

Jak využít a posílit léčivou sílu přírody?
Dotkneme se spolu krátce teorie, jaký vliv má příroda na naše duševní zdraví, co o tom říkají nejnovější výzkumy a kolik času v přírodě je třeba trávit, aby to mělo význam.
Vyzkoušíme i pár jednoduchých technik, díky kterým můžeme přirozenou moc přírody ještě prohloubit.
Odnesete si praktické nástroje, jak obohatit svou procházku o posílení pocitu vděčnosti, umění zpomalit a být vědomě v okamžiku.
Seminářem vás provede: Hana Řeřábková – lektorka preventivního programu, koučka, peer konzultantka
JAK TAKOVÁ AKCE V NAŠEM CENTRU PROBÍHÁ?
Akce pořádáme v příjemných prostorech Centra Úsměv mámy na Praze 3.
- Délka semináře je přibližně 90 minut.
- Na místě vám rády uvaříme kávu/čaj.
- Vstup zdarma.
- Máme i krásný dětský koutek, takže děti bez obav vezměte s sebou.
- Vstup do centra je bezbariérový.
Na akci se prosím registrujte přes formulář níže. Kapacita akce je omezená.
V případě zrušení vaší účasti nebo jakýchkoliv dotazů pište na e-mail hanka@skritek-pohadka.cz
