Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Beseda Ve stínu mateřské deprese, Centrum Úsměv mámy, Praha 10

3 června @ 17:00 - 18:30

Zdarma

Jste na dně, o kterém jste ani netušila, že existuje. Život ztěžkl tak, že ho nedokážete unést. Stalo se z něj břímě, které vás dusí, a neumíte si představit, že vydržíte další minutu. Pomyšlení na budoucnost vás děsí stejně jako vlastní stín. Právě se vám narodilo miminko, po kterém jste celým srdcem toužila, jenže vy jste se rozpadla na tisíc kousků. To vše dovede deprese, o které se budeme bavit zcela otevřeně na naší besedě.

Jak vypadá deprese? Co se děje v mysli mámy? Proč se to děje? A existuje cesta ven?

O tom si budeme povídat s:

Veronikou Kubrichtovou 

Veronika zažila po svém prvním porodu úzkosti a strachy, které ji srazily k zemi. Znovu poskládala střepy vlastního „já“ dohromady a založila Úsměv mámy pro všechny ženy v podobné situaci.  Oddala se tématu naplno a snažila se o něm zjistit vše. Po 10 letech a dalším bezproblémovém porodu měla pocit, že už toho ví hodně. A pak přišel třetí porod, který jí ukázal věci, o kterých neměla ani ponětí, a právě o nich bude vyprávět.

a

Adélou Sedlákovou

Adéla prožila po obou porodech velmi temné období deprese a úzkostí, ze kterých neviděla cestu ven. Ztratila v nich sama sebe. Po druhém porodu objevila Úsměv mámy, bezpečný přístav pro všechny ženy s podobnými zkušenostmi a od roku 2019 se podílí na činnostech a vedení spolku.

 

Jak taková beseda probíhá?

Besedy pořádáme v příjemných prostorech centra Úsměv mámy v Jahodové ulici. Poslechnete si příběhy našich peer konzultantek a následně se můžete zapojit do diskuze a zeptat se na cokoliv, co vás ohledně příběhů a celkově této tématiky zajímá. Aktivní zapojení ale není nutné, pokud se na to necítíte, můžete být jen tichými posluchači.

  • Délka besedy je maximálně 1,5 – 2 hodiny.
  • Na místě vám rády uvaříme kávu/čaj.
  • Vstup zdarma.
  • Máme i malý dětský koutek, takže děti bez obav vezměte s sebou.
  • Pro tatínky sice koutek nemáme, ale i ti jsou vřele vítáni!

Na akci se prosím registrujte přes formulář níže. Pokud je registrační formulář otevřený, znamená to, že je kapacita volná a po jeho vyplnění s vámi na akci počítáme.

V případě zrušení vaší účasti nebo jakýchkoliv dotazů pište na adela.sedlakova@usmevmamy.cz

Podrobnosti

Datum:
3 června
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

Úsměv mámy
Webová stránka:
www.usmevmamy.cz

Místo konání

Centrum Úsměv mámy
Jahodová 105
Praha 10, Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
www.centr-um.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020