Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jak se dostat po porodu zpět do kondice

22. 2. 2022 @ 17:00 - 18:30

90Kč

On-line workshop s fyzioterapeutkou

Vstupenky zakoupíte přes formulář sms ticketu níže.

Odkaz pro připojení obdržíte e-mailem před akcí!

V případě dotazů se prosím obraťte na vedoucí pražského centra Úsměv mámy, Lucku Kočovou lucka@usmevmamy.cz

 

Na co se můžete těšit?
Na začátek nás čeká trocha teorie. Probereme si, kdy po porodu se cvičením nejdříve začít a čím začít. Řekneme si, jaký je rozdíl mezi cvičením po porodu a běžným kondičním cvičením před otěhotněním – na co si dát pozor, čeho se po porodu vyvarovat a jaké cviky je po porodu vhodné využít.

Na workshop si prosím připravte podložku na cvičení a 2 ručníky střední velikosti. Cvičení si spolu vyzkoušíme a pokud budete chtít, mohu alespoň přes webkameru nakouknout na správnost provedení cviku. Mě uvidíte cvičit s Vámi a určitě Vás upozorním na časté chyby při provádění těchto cviků. Moc se na Vás Všechny těším 😊

Lektorka:

Zuzana Miturová
Fyzioterapeutka

O lektorce:

Jsem fyzioterapeutka a maminka 2 leté Sárinky. Během svého prvního těhotenství jsem začala působit v Promami, kde jsem vedla skupinové lekce cvičení pro těhotné. Asi 3 měsíce po porodu jsem k tomu přidala také poporodní jógu a individuální lekce pro maminky, které po porodu trápí diastáza nebo jim neslouží svalstvo pánevního dna tak, jak by potřebovaly. Ráda také předávám pár svých tipů, jak pečovat o dítě, aby nás nebolely záda. V současné době se věnuji dokončování dálkového magisterského studia, které mě přivedlo k úsměvu mámy. Diplomovou práci píšu na téma Prevence psychických potíží po porodu. Za mě prevencí bylo hlavně cvičení, které mi pomáhá cítit se ve svém těle lépe i několik let po porodu.

Vstupenky:

Podrobnosti

Datum:
22. 2. 2022
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
90Kč

Pořadatel

Úsměv mámy
Webová stránka:
www.usmevmamy.cz

Místo konání

on-line

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020