Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Mateřská psychika v troskách – skutečné příběhy ON-LINE

20 května @ 17:00 - 18:30

Zdarma

Bára a Kamila se s vámi podělí o to, jak trápení je po porodu potkalo a jak ho překonaly.

Bára měla pohodové těhotenství, při kterém se cítila fyzicky i psychicky velmi dobře. Zvrat a obrovské vyčerpání přišlo hned po dlouhém porodu, kdy se manko nevyspání neustále prohlubovalo, a nebylo jak si pořádně odpočinout. Začaly se objevovat úzkosti a nutkavé myšlenky na sebe poškození, což Báru i její rodinu velmi vyděsilo. Jak to prožívala a co jí nakonec pomohlo? To se dozvíte v jejím povídání.

Kamila prožila krásný přirozený porod bez jakýchkoli komplikací, o to víc ji zaskočilo, když na sobě dva měsíce po porodu začala pociťovat vkrádající se poporodní depresi. Ráno se budila hrůzou, že ji čeká další den s dětmi, byla úplně bez radosti a chuti cokoliv dělat. Zezačátku vůbec nedokázala pochopit, že zrovna ona, celoživotně optimisticky laděná, zažívala stavy úzkosti, paniky a nechuti k životu. Naštěstí narazila na Úsměv mámy a pomalu se jí podařilo se všeho dostat. Více se dozvíte v jejím povídání.

Webinář proběhne přes platformu Zoom nebo Google Meet. Na webináři není vyžadována aktivní účast, ale je možné psát dotazy do chatu, které budou v průběhu zodpovězeny.

Vstup zdarma.

Na akci se prosím registrujte přes formulář níže. Automatické potvrzení účasti na mail neposíláme, pokud je registrační formulář otevřený, znamená to, že je kapacita volná a po jeho vyplnění s vámi na akci počítáme.

Pokud se jedná o ON-LINE akci, obdržíte odkaz k připojení e-mailem před akcí.

V případě zrušení vaší účasti nebo jakýchkoliv dotazů pište na e-mail kamila.jankesova@usmevmamy.cz

Registrace na akci uzavřeny.

Podrobnosti

Datum:
20 května
Čas:
17:00 - 18:30
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

Úsměv mámy
Webová stránka:
www.usmevmamy.cz

Místo konání

on-line

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020