Ostrava

Upozornění: Úsměv mámy není zdravotnické zařízení. Úsměv mámy neposkytuje odbornou zdravotnickou péči a v případě vašeho zhoršeného stavu je nutné se obrátit na  odbornou pomoc, tj. především krizová centra a psychiatrické ambulance nebo ambulance klinického psychologa.

Prázdninový režim:

Protože i my potřebujeme načerpat sílu a dobít baterky, budeme přes letní prázdniny méně aktivní. Je možné, že na odpověď na vaši zprávu můžete čekat v červenci a v srpnu o něco déle. V případě akutních obtíží využijte kontaktů ZDE.

E-mail: ostrava@usmevmamy.cz
FB skupina: Zkrocená poporodní deprese Ostrava

Milé ženy,

už je to nějaký čas, co jsme obnovili buňku Úsměvu mámy v Ostravě a náš tým se rozrostl o další skvělé posily. Pravidelně se pro Vás snažíme pořádat setkání maminek, které si prožily nebo právě prožívají těžké chvíle a nově se s námi můžete setkat i na předporodních kurzech Městské nemocnice Ostrava.
Těhotenství a mateřství může být pro některé z nás náročné, a právě proto jsme tu pro Vás. Nebojte se nám ozvat přes kontaktní formulář níže, na náš email Úsměvu mámy Ostrava nebo na facebookovou skupinu. Čerpejte z našich zkušeností a podpory a vraťte opět úsměv do svojí tváře.

Všechny se na Vás těšíme! 😊

„Mateřství je na světě tou největší loterií. Je to velkolepá životní síla. Ve své velikosti a hrozivosti – je činem nekonečného optimismu.“
Gilda Radner

Kontaktní formulář:
Před odesláním formuláře si prosím přečtěte informovaný souhlas a potvrďte jej ve formuláři níže.

Náš tým:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
Theme: Overlay by Kaira Úsměv mámy 2020